Powrót do kolekcji
Jesień / Zima 2018

Kolekcja Meve Jesień/Zima 2018 to wyjątkowe połączenie klasy i wygody. Ręcznie wykonane projekty skrojone tak, aby świetnie wyglądały na każdej sylwetce. Włoskie tkaniny zaskoczą Cie jakością i przyjemnym w dotyku materiałem. Fasony inspirowane najwybitniejszymi mistrzami sztuki projektowania ubioru, wszystko z duchem najnowszych trendów z Paryskich wybiegów. Wypróbuj już teraz i poczuj się jak Meve. Zamówienie wyślij na adres info@meve.pl podając adres, tel. kontaktowy, nazwę i rozmiar produktu.

Jesień / Zima 2018

Kolekcja Meve Jesień/Zima 2018 to wyjątkowe połączenie klasy i wygody. Ręcznie wykonane projekty skrojone tak, aby świetnie wyglądały na każdej sylwetce. Włoskie tkaniny zaskoczą Cie jakością i przyjemnym w dotyku materiałem. Fasony inspirowane najwybitniejszymi mistrzami sztuki projektowania ubioru, wszystko z duchem najnowszych trendów z Paryskich wybiegów.
Wypróbuj już teraz i poczuj się jak Meve. Zamówienie wyślij na adres info@meve.pl podając adres, tel. kontaktowy, nazwę i rozmiar produktu.