MEVE

LOVE WEAR INPIRATION

Z pasją tworzymy

STYL DLA CIEBIE

PIĘKNA. ODWAŻNA. KOBIECA. MEVE.

''fashion is not something that exists only in clothes.fashion is in the air.its something to do with ideas with the way in which we live with what happens around us''.

Moda jest wszystkim co nas otacza, każdą napotkaną na ulicy osobą, jest sztuką-sztuką codzienności. Naszym zaszczytem jest bycie częścią tego twórczego świata - naszą inspiracją są ludzie.

MEVE - nowa modna marka - to przede wszystkim natchnione połączenie ponadczasowej klasyki z miejskim stylem życia. Projekty kierujemy w stronę kobiet żyjących w zgodzie z wewnętrzną harmonią, eleganckich, ale pragnących nuty awangardy, tych które cenią sobie wolność, ale są zdecydowane, szanujących estetykę, ale pożądających odrobiny designu.

Dla MEVE tworzenie to pasja, którą żyje na co dzień. Pasja nas rozwija i daje nam satysfakcję do dalszej twórczości. Chcemy ciągle zaskakiwać, zmieniać i wciąż ulepszać nasze projekty. Kierujemy je przede wszystkim w stronę kobiet ceniących sobie niepowtarzalny styl. Prezentowane przez nas modele fasonem dopasowane są do każdego rodzaju sylwetki. Dzięki doskonale skrojonym projektom możemy albo podkreślić atuty, albo zatuszować niedoskonałości, by zawsze czuć się pięknie, kobieco i komfortowo.

Mamy wysoko postawiony cel - ciągle zaskakiwać tak by każda kobieta czuła się wyróżniona. Nosząc MEVE nie zostaniesz niezauważona spacerując ulicami swojego miasta.Skupiamy na sobie uwagę miłośniczek wybierających komfort, nadzwyczajny design i doskonałą jakość. MEVE stała się marką charakterystyczną, każdy kolejny sezon przynosi nam zaskoczenie, niosąc świeży powiew stylu dopracowany w każdym calu.

MEVE TWORZY DLA CIEBIE I Z MYŚLĄ O TOBIE.

NOWOCZESNOŚĆ. MOŻLIWOŚCI. CZAS. MEVE

Wychodząc naprzeciw panującym tendencjom zakupowym, prowadzimy sprzedaż w
sklepach multibrandowych stacjonarnych oraz internetowych, a także za
pośrednictwem własnego sklepu on-line. Dzięki temu każda klientka ma
możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla siebie formy zakupów z kolekcji
Meve.

Jesteśmy dla Ciebie

cenimy WSPÓŁPRACĘ